30 Ekim 2010

yurdumun nadide insanlarından portreler

İnsan bu ülkeyi nasıl sevmez, gazete okumaya nasıl bayılmaz bunca evlere şenlik insan hikayesi olduğu sürece. İşte bir örnek. Canımız ciğerimiz Erol Büyükburç'umuz akıllara zarar açıklamalarıyla Radial gazetesindeki yerini almış. Kaç çocuğunuz var diyen muhabire şöyle cevap veriyor: "Belki daha çok çocuğum vardır onlar da başka amaçlarla benden alınmıştır. İlk defa konuşuyorum bunu, benim zekâ düzeyimin yüksek olduğunu düşünen ajanlar peşime takıldı, senelerce sperm almak için uğraştılar ve aldılar." Ne düşüneyim bilemeden okumaya devam ediyorum. Yazının devamında kadınlar tarafından aldatılmış ve bunun kırıklığını yaşayan bir Erol Büyükburç var. O sanmış ki kendisi ile beraber olan kadınlar ona gönül yakınlığı hissetmişler. Ama hayır hayır öyle olmamış. Meğer O şeytanlar ajanmış. Masum Erol Büyükburç'umuzun IQ'sunun farkına varmışlar ve spermlerini çalmak için onu kandırmışlar. Bu sperm hırsızlarının birçok ülkeden olabileceğini söyleyen Erol Büyükburç; "Bu olayların 4–5 sene içinde olduğunu düşünüyorum. Bunların birçok memleketten olduğunu biliyorum. Belki benim IQ'mu gördüler ona yönelik olarak yapmış olabilirler." diye konuşmuş.  Ama Erol Büyükburç bu şeytan ajanların insan olduğundan pek emin değil. Haklı hangi insanevladı yapar bunu olsa olsa uzaylıdır bu. Zaten şöyle diyor röportajın devamında: "Bir kadınla birlikte olduktan sonra uyandığında vücudunun altın renginde olduğunu gördüm ve bunun ne olduğunu anlayamadım. Ciltte bir parlaklık, değişiklik olmuştu ne olduğunu anlayamadım, daha sonra bir şey oldu sanki beynime çip koydular. Müzikte kimsenin anlayamayacağı bir noktaya geldim."

Üzülme Erol Büyükburç, bunun nesi kötü, neslin dünyanın dört bir yanına hatta uzaya yayılacak.

Haber: Radikal
Fotoğraf: Hürriyet

12 yorum:

 1. Tevekkeli anlaşılmıyor müzikte kimsenin anlayamayacağı bir noktaya gelmiş. Yazık ya adama. Bunun ne kadar şahane bir müzisyen olduğunu kendinden başka söyleyen yok. Kayahn'ınbir önceki modeli bu olsa gerek. Nasıl bir ego patlamasıdır. Allah sonunu hayretsin.

  YanıtlayınSil
 2. Şahane bir müzisyen olup olmadığı tartışılır ama gerçekten enteresan bir kişilik :)

  YanıtlayınSil
 3. Şu yaşımda (aslında yaş farketmez) bir kadın olsaydım, şimdi gider Erol'u bulur, vücudumu altın rengine çevirebilmek için gerekeni yapmasını istirham ederdim...:)))

  YanıtlayınSil
 4. Eğer spermleri kaybolmuşsa neden tasasına düşüyor.Asıl biz tasa edelim ...eyvah ey

  YanıtlayınSil
 5. :)yahu ajdar'ı o kadar yerden yere vuruyolar.. ne farkı var aralarında.. birisi yolun başında diğeri de sonuna yaklaşmak üzere.. değişmeyen tek şey sazan olabilitesi tavanlarda gezen insanlarımızın bunlara "her dönemde" prim vermesi.. ne diyelim "allah çarşısına pazar versin" :S

  YanıtlayınSil
 6. Bence doğru söylüyor....kesinlikle başka bir boyuta geçmiş!!!!!

  YanıtlayınSil
 7. an alien among us :)))

  şey. bir de bilge ibik videoları var.
  izlemediysen izlesene. blogunda haber bile yapabilirsin. twitter'da haber yapıldı ama bloglarda görmedim.

  büyükburç kadar zeki bile ibik de.
  ve kesinlikle ailen.

  :)

  YanıtlayınSil
 8. Haberi annemle birlikte okuduk.
  "Ah yaşlılık işte " dedi annem de.
  ( Erol Büyükburç'la aynı yaşta annem bu arada:))
  "Bunadı işte gördün mü adamı? Ah kızım ahh halimize şükredelim. " dedi ardından da.
  Annem böyledir işte.
  Bir ya da iki cümleyle duruma el koyar, sorun çözer.
  Bilmem anlatabildim mi kediciğim:)))

  YanıtlayınSil
 9. o spermleri bir yerlerde kullanmasalar bari.

  YanıtlayınSil
 10. tv'deki bir muzik yarismasinda, kargalardan bile kotu sarki soyleyen bir kizcagiza "beeeen Erol Buyukburc'um, beeeeeeeennnn Erol Buyukburc'um ve seni bu cagin Elvis Presley'i yapacagim dediginde anlamamiz gerekirdi durumu da, IQ'muz yetmedi galiba...

  YanıtlayınSil
 11. ABİ: Alemsin Abi :)

  DALGASESLERİ: Eyvah ki eyvah vallahi :)

  S'İUS: Pek kimse takmadı galiba söylediklerini. Önümüzdeki günlerde yeni nadide açıklamalarda bulunur sanırım :)

  SİHİRLİ OKLAVA: Nasıl bir boyut onunkisi merak ediyorum ben :)


  DEEPBLUEEAGLE: Merak ettim izlerim :)

  ÖZLEM: annene en içten saygılarımı ilet. Tespiti yanlış değil büyük ihtimalle :)

  PİKOBET: amin :)

  MEHTAP PASİN GUALANO: Vallahi onu anlayabilmek zaman ister, yürek ister :) Zira akla hayale gelmeyecek açıklamaları, düşünme biimi var :)))

  YanıtlayınSil